Заходи до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Сьогодні в Літинському будинку культури відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

В Україні вшановуватимуть героїв щорічно 29 серпня відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2019 року №621/2019 «Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України».

Пам'ять всіх тих, хто у різні часи відстоював державність України, славних героїв-визволителів, які віддали життя в боротьбі за наш край та тих героїв України, наших земляків, які загинули на Сході України присутні вшанували хвилиною мовчання.

Квіти було покладено до меморіальної Стели Героям Небесної Сотні, до меморіальної дошки загиблому учаснику АТО на Сході України Пантелеймону Рожанському, Меморіалу Слави, меморіальної дошки повстанському командиру Омеляну Грабцю, до могили сотника Юрія Скотницького, до братських могил військовополонених 1943-1944 рр.. та до могили захисників УНР.

Від імені Літинської районної ради та Літинської райдержадміністрації родинам загиблих військових та учасників добровільних формувань Кіріса Василя, Рожанського Пантелеймона, Склярова Дмитра, Саїнчука Василя, Наумова Ігоря, Чеботаря Руслана, Бондаря Ярослава, Дацюка Богдана було вручено подяки за виховання справжніх патріотів і достойних воїнів, героїв, які ціною власного життя захищали Україну та з нагоди відзначення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ, ЩО ПОЛЯГЛИ ЗА СВОБОДУ РІДНОЇ ЗЕМЛІ!