Відбулися заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні в Літині відбувся мітинг з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

В урочистому мітингу біля пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС взяли участь голова районної ради Віталій Мельник, перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Кримковська, заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич, секретар селищної ради Тетяна Головащенко, трудові колективи підприємств, установ і організацій, ліквідатори  та громадськість.

Розпочався захід з церемонії покладання квітів до пам'ятного знаку за участю безпосередніх учасників ліквідації наслідків цієї жахливої аварії.

Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих ліквідаторів наслідків однієї з найжахливіших техногенних катастроф ХХ століття.

За мужність, самовідданість та відвагу, проявлені під час  ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ліквідаторам було вручено почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації, а також грошові винагороди.