Освітян району привітали з професійним святом

Сьогодні у приміщенні Літинського районного будинку культури   відбулись урочистості з нагоди  Дня працівників освіти.

Голова Літинської районної ради Віталій Мельник привітав освітян району з професійним святом та побажав міцного здоров’я, творчого натхнення, мудрості і впевненості у завтрашньому дні, щастя, добра і благополуччя.

За сумлінну творчу працю, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти представників освітянської галузі було нагороджено грамотами Літинської районної ради та Літинської райдержадміністрації.

Урочисті заходи супроводжувались  виступами творчих колективів та талановитих юних співаків району.