Відбулося засідання позачергової сесії Літинської районної ради

Сьогодні  відбулося засідання позачергової  20 сесії Літинської районної ради 7 скликання.

Перед розглядом питань порядку денного голова районної ради запропонував депутатам підтримати звернення до Кабінету Міністрів України, депутата Верховної Ради України Мельничука І.І., ПАТ державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», голови Вінницької обласної державної адміністрації Коровія В.В., голови Вінницької обласної ради Олійника А.Д. щодо створення відокремленого підрозділу філії «Літинський райавтодор» на базі Літинського ДРП філії «Вінницький райавтодор» для забезпечення можливості здійснювати контроль за використанням коштів місцевих бюджетів, призначених на ремонт та утримання автомобільних доріг.

Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік, а також внесли зміни до програми економічного і соціального розвитку Літинського району на 2018 рік та районного бюджету на 2018 рік.

За пропозицією голови райдержадміністрації до порядку денного було включено питання «Про делегування членів до складу Північного госпітального округу Вінницької області від Літинського району». Було вирішено делегувати до складу Госпітальної ради Північного госпітального округу Вінницької області представників від Літинського району – Захаревич Валентину Миколаївну та Кобеля Сергія Уляновича.