Вітання голови районної ради з Днем Гідності та Свободи

Шановні жителі територіальних громад Літинського району!

Щиро вітаю з Днем Гідності та Свободи!

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Чимало представників Літинщини сьогодні мужньо захищають незалежність і територіальну цілісність України, а тисячі мешканців усіх населених пунктів району підтримують Українську армію, яка боронить рідну землю.

Сьогоднішній день – це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. Це підтвердження того, що події минулих років на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежній Україні.

У час важких випробувань всім нам необхідно єднати зусилля для захисту свободи Української держави. Цю нашу справедливу боротьбу підтримує весь світ і Україна неодмінно переможе.

Щиро дякую кожному з вас, дорогі літинчани, за те, що ви патріоти, за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну такою, що формує нове обличчя демократичної Європи.

Нині ми йдемо шляхом свободи й верховенства права, і ми не повинні схибити, маємо гідно відповідати на всі виклики часу. Адже наша боротьба не закінчена, доки не виконані усі вимоги Майдану, не втілені у життя його ідеали! Закликаю вас до миру, порозуміння й згуртованості. Зичу віри у краще майбутнє нашої країни, нашого рідного краю.

Українці народжуються вільними і ніхто не в силі нашу свободу відібрати. Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава УКРАЇНІ!

З повагою

голова Літинської районної ради                                  Віталій Мельник