Голова облдержадміністрації Владислав Скальський відвідав будинки сімейного типу у Літині

Під час перебування в Літинській громаді голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський у день Святого Миколая завітав з подарунками до вихованців дитячих будинків сімейного типу Лубчинських та Нетребських, які проживають в смт. Літин.

Лубчинські виховують п’ятеро власних дітей від 6 до 19 років та ще п’ятьох прийомних від 8 до 16 років. Нетребські  виховують 6-х рідних діток  та взяли шістьох вихованців. Обом дитячим будинкам Скальський подарував по мікрохвильовій печі, фрукти і солодощі.

«Коли бачиш такі дитячі будинки сімейного типу, то укріплюєшся в своїй вірі, що гарних людей на світі значно більше. Дійсно, дуже важливо, коли діти мають можливість зростати разом з іншими в родині, замість того, щоб перебувати десь у інтернатному закладі. Це – цивілізована модель, яка повинна розвиватися», - сказав Скальський.