Вітання голови районної ради з Днем незалежності України

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛІТИНЩИНИ!

Від імені районної ради та депутатського корпусу вітаю усіх жителів району з національним святом нашої держави з річницею проголошення незалежності України.

Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави. Нам є чим пишатися й про що згадати у цей визначний день.

Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитими людьми.

На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування.

Сьогодні до України прикута увага всього світу: громадяни суверенної та демократичної держави знову виборюють своє право жити в правовій, успішній і стабільній країні, самим вирішувати свою майбутню долю. За нашу державність і суверенітет проливають кров мужні сини України.

Цей урок повинен загартувати нас і зробити ще сильнішими. Кожному варто пам’ятати, якого ми славного роду.

Слова «незалежність», «суверенність», «єдність» за останні роки набувають нового звучання для кожного українця.

Переконаний, що тільки згуртованість і об’єднання зусиль влади, депутатського корпусу, громадськості дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення та забезпечити вихід всієї України і нашого району на нові рубежі економічного і соціального розвитку.

Вірю в щасливу долю України бо впевнений в небайдужості та мудрості нашого народу.

Шановні Літинчани! Бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, родинної злагоди, життєвих перемог, добробуту і процвітання!

Слава Україні та її Героям!

З повагою

голова Літинської районної ради                                              Віталій Мельник