Вітання голови Літинської районної ради до Дня медичного працівника

Шановні медичні працівники Літинщини!

На  передодні Вашого  професійного свята – Дня Медичного працівника  хочу висловити щиру подяку за  Вашу працю, врятовані життя, за повернуте пацієнтам здоров’я та надію,  людяність та співпереживання. Ваші щирі серця і теплі руки відновлюють радість життя, дарують віру у зцілення.

Приємно усвідомлювати, що медичні працівники району, навіть в непростих умовах сьогодення, працюють ефективно, не знижують обсягів і якості медичної допомоги, впроваджують нові методики лікування й профілактики захворювань.

Дорогі медичні працівники! Низький уклін Вашому щоденному подвигу в боротьбі за людину, за її життя і здоров’я.

Бажаю Вам великого людського щастя, доброго здоров'я, благополуччя і затишку в родинах, мирного неба, професійних успіхів і людської шани. Нехай здійснюються  задуми,  а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!