Журналістів привітали з професійним святом

Сьогодні заступник керівника виконавчого апарату, керуючий справами Літинської районної ради Володимир Сидоренко разом з головою Літинської районної державної адміністрації Михайлом Бевзом привітали колектив редакції газети «Літинський вісник» з нагоди професійного свята - Дня журналіста України.

За високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток інформаційного простору та з нагоди відзначення Дня журналіста керівники нагородили колектив видання почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Володимир Якович побажав журналістам міцного здоров’я, добра, твердості пера, гарних та яскравих подій, мирного неба, позитиву, гарного настрою, вдячних  читачів і всього найкращого.