Літинська районна рада
Літинський район, Вінницька область

Відбулося спільне засідання постійних комісій та президії районної ради

Переглядів: 275

Сьогодні в малій залі Літинської районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій та президії районної ради.

Депутати обговорили проекти рішень, які планується винести на розгляд чергової сесії, а саме: про затвердження звіту про виконання бюджету Літинського району за 2018 рік, про призначення на посаду головного лікаря КНП «Літинська центральна районна лікарня Літинської районної ради» Кобеля Сергія Ульяновича, про призначення на посаду директора опорного закладу середньої загальної освіти I-III ст. с. Багринівці Літинської районної ради Тарас Лариси Іванівни, про звіт керівника КП «Літинська районна аптека» про діяльність підприємства в звітному періоді, про затвердження районних програм та внесення змін до раніше прийнятих, про хід виконання раніше прийнятих рішень та про план діяльності районної ради 7 скликання з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

Також депутати розглянули звернення депутата обласної Ради Віннічука М.А. щодо завищених цін на ліки в комунальній аптеці Літинської районної ради та наведення ладу в роботі комунального закладу.

В результаті обговорення членами постійних комісій було рекомендовано винести розглянуті проекти рішень на чергову сесію районної ради.

Президія районної ради узгодила порядок денний чергової 27 сесії районної ради сьомого скликання.

« повернутися до списку новин