28 листопада 2018 р. відбулося спільне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Літинської районної ради та колегії райдержадміністрації.

Участь у засіданні взяли голова районної ради Віталій Мельник, голова райдержадміністрації Ярослав Чернега, перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Кримковська, заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич, селищний і сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Начальник фінансового управління Літинської РДА Олена Собур поінформувала присутніх про виконання бюджетів району за 10 місяців 2018 року та показники формування районного, сільських та селищного бюджетів на 2019 рік.

Про хід впровадження Концепції Нової української школи в Літинському районі та аналіз результатів зовнішнього незалежного оцінювання за останні три роки інформувала начальник відділу освіти Літинської РДА Тетяна Гордійчук.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Олександр Собур доповів про хід проведення роботи з осіннього призову на строкову військову службу у 2018 році та відбору кандидатів на проходження військової служби за контрактом.

Про зміни в призначенні і нарахуванні житлових субсидій для населення повідомила начальник управління праці та соціального захисту населення Літинської РДА Світлана Матюк.