"На вашу честь звучатимуть пісні"

07 березня в будинку культури смт. Літин на урочисті заходи та святковий концерт з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру зібралися представниці прекрасної половини людства: веселі, усміхнені й повні життєвої сили та наснаги бабусі, мами, тітоньки та просто чарівні жінки Літинського району.
Теплі слова вітань линули для усіх жінок від голови районної ради Віталія Мельника, голови райдержадміністрації Ярослава Чернеги та селищного голови Анатолія Бичка.
Під час заходу за сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру окремих представниць прекрасної статі було нагороджено грамотами районної ради та райдержадміністрації.
Гарним завершенням свята став святковий концерт. Сьогодні для жінок співали лише чоловіки, даруючи свою творчість, любов і повагу.