Голова Вінницької ОДА Владислав Cкальсикий з робочим візитом побував на Літинщині

19 грудня 2019 року, голова Вінницької ОДА Владислав Скальський  побував у Літинському районі зі своїм першим робочим візитом.

В рамках поїздки Владислав Володимирович відвідав Багриновецьку сільську амбулаторію загальної практики сімейної медицини - одну із 15 амбулаторій, будівництво яких цьогоріч  завершується в області на умовах співфінансування державного та місцевих бюджетів.

Наразі амбулаторія функціонує вже більше місяця, але є певні недопрацювання щодо облаштування житла для сімейного лікаря.

Керівник регіону звернув увагу на цілу низку недоліків у виконанні будівельних робіт даного житла, які підрядник повинен усунути за власний кошт: «Лише після цього ми зможемо з упевненістю сказати, що об’єкт готовий до введення в експлуатацію», – зауважив керівник регіону.

«Ще на етапі проєктування необхідно звертати особливу увагу на забезпечення всіх нюансів – від розташування розеток до енергозабезпечення та водопостачання. Адже внесення змін до проєктно-кошторисної документації значно здорожчує вартість самого проєкту», – зазначив Владислав Скальський.

На даний час завідувачем амбулаторії є лікар загальної практики сімейної медицини Андрій Заверюха. З ним укладено близько двох тисяч декларацій. Для покращення надання медичних послуг, з серпня 2020 року лікарем даної амбулаторії також працюватиме Микола Теклюк, який навчається на другому курсі інтернатури за кошти місцевого бюджету.