Заходи до Дня Гідності і Свободи у Літині

Сьогодні у Літині було проведено урочистий мітинг та церемонію покладання квітів з нагоди Дня Гідності і Свободи за участю керівництва району, учасників Революції Гідності та антитерористичної операції, представників трудових колективів підприємств, установ та організацій, громадських активістів.

Урочистості розпочалися з покладання квітів до стели Героїв Небесної Сотні.

Полеглих героїв, які віддали життя за свободу і майбутнє нашої України, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Зворушливо і проникливо звучали вірші та пісні про Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя.

Завершилися урочистості покладанням квітів до меморіальної дошки загиблого учасника Революції Гідності, учасника АТО Пантелеймона Рожанського.