Cвяткування дня села в Уладівці

Відзначення Дня села стало доброю традицією в сільській місцевості. Скориставшись чудовою нагодою, на батьківщину з’їжджаються земляки, збираються на зустрічі випускники школи минулих років. Ось і 9 жовтня мешканці с. Уладівка відсвяткували свій пам’ятний день. У сільському будинку культури було людно.

Відкриваючи свято, сільський голова Майя Крот  висловила щиру подяку усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у його розвиток та благоустрій.

Привітати уладівчан з їхнім спільним святом завітав і голова Літинської районної ради Віталій Мельник, який побажав подальшого розквіту громаді, міцного здоров’я та добробуту кожному її жителю.

Продовжилось свято насиченою концертною програмою, де самодіяльні музичні колективи та аматори сцени села Уладівка подарували глядачам найкращі музичні номери та багато позитивних емоцій.

Свято проходило весело, панувала атмосфера злагоди, відчувалося, що день села – це свято єднання. Саме в такі моменти особливо відчувається любов і гордість за свою малу батьківщину, охоплює відчуття єдиної родини.