Відбулося спільне засідання президії та постійних комісій районної ради

В ході підготовки до чергової 23 сесії районної ради 7 скликання сьогодні в малому залі Літинської районної ради відбулося спільне засідання президії та постійних комісій районної ради.

Депутати обговорили проекти рішень, які планується винести на розгляд сесії, а саме: про звіт голови районної державної адміністрації про  здійснення делегованих районною радою повноважень, про Програму розвитку казначейського обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів у Літинському районі на 2018-2020 роки, про внесення змін до районних програм, а також заслухали звіти про роботу комунальних закладів та хід виконання раніше прийнятих рішень.

В результаті обговорення членами постійних комісій було рекомендовано винести розглянуті проекти рішень на чергову сесію районної ради.

Президія районної ради узгодила порядок денний чергової 23 сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 05 вересня о 10:00.