Відбулося засідання бюджетної комісії Літинської районної ради

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

Члени бюджетної комісії розглянули проекти рішень про затвердження звіту про виконання доходів і видатків районного бюджету за   1  квартал 2020 року; про внесення змін до рішення 31 сесії районної ради 7 скликання від 11.12.2019 р. № 615 «Про районний бюджет на 2020 рік»; про реорганізацію комунальної установи «Літинський районний методичний кабінет» в центр професійного розвитку педагогічних працівників; про безоплатне прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Літинського району; про списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та селища Літинського району та закріплене за КНП «Літинський районний центр ПМСД» на праві оперативного управління; про звіти керівників комунальних закладів «Літературно-меморіальний музей М.П.Стельмаха», «Літинський районний центр дитячої та юнацької творчості», «Літинський районний краєзнавчий музей ім. У.Кармалюка» про діяльність закладів у звітному періоді.

Розглянуті питання було вирішено внести на розгляд чергової 33 сесії районної ради 7 скликання.