У Літині відзначили День фізичної культури та спорту в Україні

Сьогодні у Літині відбулися святкові заходи, присвячені Дню фізичної культури та спорту в Україні, що відзначається щорічно в другу суботу вересня.

Учні загальноосвітніх шкіл району, юні спортсмени, тренери, вчителі фізичної культури, ветерани галузі, активісти, шанувальники спорту зібралися на стадіоні з нагоди Свята спортивної слави Літинщини.

Офіційна частина заходу розпочалася із внесення національного прапора під звуки Державного Гімну України.

Голова районної ради  Віталій Мельник привітав усіх присутніх та зазначив, що заняття спортом є важливою складовою нашого життя та одним із чинників здоров’я, а також від імені районної ради та депутатського корпусу побажав усім міцного здоров’я, щастя, наснаги, терпіння, здобутків та перемог у змаганнях.

За значний особистий внесок в розвиток фізичної культури і спорту в районі та з нагоди свята грамотами районної ради та районної державної адміністрації було нагороджено спортсменів, вчителів фізичної культури, тренерів, ветеранів спорту.

Щоб завоювати спортивну нагороду, треба докласти чимало зусиль, важко працювати, бути наполегливим. І нехай до олімпійських рекордів нам ще далеко, але у кожного є своя олімпійська висота, своя олімпійська сходинка. І головне – вірити у свої сили, мати велике бажання досягти успіху.

Маємо надію, що  церемонія нагородження кращих спортсменів району дала поштовх для тих, хто лише починає свою стежину до олімпійських звитяг. Тому побажаємо усім спортсменам вдалих стартів, гідних суперників, щоб з вас  виходили майстри спорту, які будуть захищати честь і славу нашої Літинщини.