В Літинській ЦРЛ відбулося урочисте відкриття реконструйованого неврологічного відділення

21 листопада 2017 року після капітального ремонту було урочисто відкрито неврологічне відділення комунальної установи Літинської районної ради «Літинська центральна районна лікарня».

Ремонтні роботи було розпочато у серпні поточного року. Кошторисна вартість ремонту склала 11877289,05 грн.

За клопотанням народного депутата України Івана Мельничука 800 тис. грн.  було виділено з державного бюджету, решта – з районного.

Медичний персонал та гостей з урочистим відкриттям неврологічного відділення вітали голова районної ради Віталій Мельник, голова райдержадміністрації Ярослав Чернега, заступники голови Літинської РДА Лариса Кримковська та Валентина Захаревич, заслужений лікар України, завідувач 22-го неврологічного відділення обласної лікарні ім. Ющенка Тетяна Височанська, головний невропатолог області Олександр Бородій.

Головний лікар Літинської ЦРЛ Сергій Кобель привітав усіх з такою визначною подією та подякував народному депутату України Іванові Мельничуку, керівництву і депутатському корпусу району за велику підтримку, співпрацю та турботу про медичну галузь. Завдяки виділеним коштам з районного бюджету та професіоналізму виконавців робіт все було зроблено дуже швидко та професійно. Гості побували в усіх палатах та кабінетах і відмітили якісні ремонтні роботи.

Голова районної ради побажав персоналу відділення плідної праці, а мешканцям районну - комфортних медичних послуг.