Літинська районна рада
Літинський район, Вінницька область

В Літинській ЦРЛ відбулося урочисте відкриття реконструйованого неврологічного відділення

Переглядів: 813

21 листопада 2017 року після капітального ремонту було урочисто відкрито неврологічне відділення комунальної установи Літинської районної ради «Літинська центральна районна лікарня».

Ремонтні роботи було розпочато у серпні поточного року. Кошторисна вартість ремонту склала 11877289,05 грн.

За клопотанням народного депутата України Івана Мельничука 800 тис. грн.  було виділено з державного бюджету, решта – з районного.

Медичний персонал та гостей з урочистим відкриттям неврологічного відділення вітали голова районної ради Віталій Мельник, голова райдержадміністрації Ярослав Чернега, заступники голови Літинської РДА Лариса Кримковська та Валентина Захаревич, заслужений лікар України, завідувач 22-го неврологічного відділення обласної лікарні ім. Ющенка Тетяна Височанська, головний невропатолог області Олександр Бородій.

Головний лікар Літинської ЦРЛ Сергій Кобель привітав усіх з такою визначною подією та подякував народному депутату України Іванові Мельничуку, керівництву і депутатському корпусу району за велику підтримку, співпрацю та турботу про медичну галузь. Завдяки виділеним коштам з районного бюджету та професіоналізму виконавців робіт все було зроблено дуже швидко та професійно. Гості побували в усіх палатах та кабінетах і відмітили якісні ремонтні роботи.

Голова районної ради побажав персоналу відділення плідної праці, а мешканцям районну - комфортних медичних послуг.

« повернутися до списку новин