Відбулася чергова 34 сесія Літинської районної ради 7 скликання

Сьогодні відбулося засідання чергової 34 сесії Літинської районної ради 7 скликання.

У ході пленарного засідання депутати прийняли ряд рішень, а саме: про затвердження звіту про виконання районного бюджету за I півріччя 2020 року, про внесення змін до бюджету на 2020 рік, про реорганізацію КУ «Літинський районний методичний кабінет», а також заслухали звіти про роботу комунальних закладів, про хід виконання раніше прийнятих рішень, затвердили список присяжних Літинського районного суду Вінницької області та ін.

Крім того, депутати проголосували за виділення з районного бюджету коштів:

- на допомогу онкохворим та хворим на хронічну ниркову недостатність, що потребують лікування методом гемодіалізу, в сумі 98 тис. грн.;

- Літинській ЦРЛ та центру ПМСД для придбання засобів індивідуального захисту медперсоналу, в сумі 70 тис. грн.;

- на придбання інсуліну для хворих на цукровий діабет, в сумі 50 тис. грн.;

- відділу освіти Літинської РДА на впровадження Всеукраїнської програми «Нова українська школа», в сумі 106 тис. грн.

На завершення пленарного засідання голова районної ради Віталій Мельник подякував депутатам за плідну роботу.