ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

19 червня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

До порядку денного засідання було включено питання про внесення змін до рішення 31 сесії районної ради 7 скликання від 11.12.2019 р. № 615 «Про районний бюджет на 2020 рік»; про безоплатне прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селища Літинського району рухомого майна з комунальної власності Багриновецької територіальної громади; про внесення змін до рішення 19 сесії районної ради 7 скликання від 20.12.2017 р. № 353 «Про затвердження складу комісії з питань соціального захисту громадян похилого віку та інвалідів», а також розгляд звернень установ та організацій.

Зокрема було розглянуто звернення Літинської виправної колонії № 123 щодо недопущення припинення її діяльності.

В результаті обговорення депутатами було рекомендовано винести розглянуті проекти рішень на чергову сесію районної ради, а також звернутися до Міністерства юстиції України та Державної пенітенціарної служби України щодо перегляду рішення стосовно припинення діяльності Літинської виправної колонії № 123.