Звіт про роботу комунального підприємства «Літинська районна аптека» за 2017 рік

Комунальне підприємство «Літинська районна аптека»

Загальні надходження до бюджету по результатах роботи за 2017 рік склали   226.2  тисяч гривень, тому числі:

• податок на прибуток                               -  16012 грн.;
  • частина чистого прибутку                      -  29178 грн.;
  • податок з доходів фізичних осіб            -  62137 грн.;
  • єдиний соціальний внесок                      -  69236 грн.;
  • військовий збір                                         - 5230 грн.;
  • податок на додану вартість                     -  44383  грн.

За  2017 рік забезпечено ліками по пільгових рецептах:

- по пільгових рецептах Центра сімейної медицини (в т.ч. онкохворі, інваліди та учасники війни, інваліди І та ІІ груп захворювання, цукровий діабет і інші ) - 545 тисяч 800 грн.

- учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС  - 64 тисячі  грн.

Забезпечено ліками Родильне відділення по страховій медицині – 32 тисячі 400 грн. та відділ освіти – 9 тисяч 30 грн.

Проводилося обслуговування населення в селах через забезпечення ліками фельдшерів, реалізовано ліків в селах в 2017 році –  802 тис. грн.

У 2017 році підприємство одержало загальний дохід від реалізації (товарообіг) – 3949 тис. грн., дохід від реалізації без податку на додану вартість склав 3664 тис. грн. (ПДВ – 285 тис. грн.)

Собівартість реалізованих ліків склала – 3104,5 тис. грн. Витрати на заробітну плату, єдиний соціальний внесок, винагороду за договорами по обслуговуванню сільського населення, охорону, отоплення, електроенергію, банківське обслуговування, амортизацію, ремонт комп’ютерної техніки, телекомунікаційні послуги, оброблення даних про ціни постачальників лікарських засобів, обслуговування касового апарата, програмне забезпечення для подання звітності склали – 470,8 тис. грн.

По результатах роботи за 2017 рік підприємство отримало прибуток - 89 тис. грн., після нарахування податку на прибуток чистий прибуток склав – 72,9 тис, грн. До бюджету сплачена частина чистого прибутку (40%) -  29178 грн.

Завідувач

КП «Літинська районна аптека»                                   С.В.Мотельницький