Проводяться роботи зі встановлення енергозберігаючих металопластикових вікон та дверних блоків у Літинській ДЮСШ

У комунальному закладі районної ради «Літинська ДЮСШ» проводяться роботи зі встановлення  енергозберігаючих  металопластикових вікон та дверних  блоків. Тепер тепло і без протягів буде в спортивній залі школи, що забезпечить комфортні умови для занять спортом та проведення спортивних змагань, а також дасть можливість заощадити значну частину коштів на опалення.

Кошти у сумі 370 тис.грн. для придбання  вікон та дверних  блоків  було виділено з районного бюджету рішенням 22 сесії Літинської районної ради 13.06.2018 року.

Проведено публічні електронні закупівлі через ситему ProZorro та укладено договір з переможцем процедури на суму 357,047 гривень.

Участь у співфінансуванні також взяли приватні підприємці Твердий В.М. та Щербич І.Ф., виділивши по 15 тис.грн. кожен.

Наразі встановлено 100 вікон із 350. Роботи планується завершити найближчим часом.