Урочистості з нагоди Дня рятівника

17-го вересня в нашій державі відзначається День рятівника - свято сильних і відважних людей, які у скрутну хвилину першими приходять на допомогу. Сьогодні на території 7-ї Державної пожежно – рятувальної   частини смт. Літин 2  Державного – пожежно - рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області відбулися урочистості з нагоди відзначення цього професійного свята, в яких взяв участь заступник керівника виконавчого апарату, керуючий справами Літинської районної ради Володимир Сидоренко.

Під звуки гімну України було піднято Державний стяг України та прапор Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх тих мужніх, сильних та відданих своїй справі людей, які віддали своє життя, за вільну, незалежну, соборну, непоборну Україну та мирне небо над нашими головами.

Володимир Якович подякував усім працівникам за вірність обов'язку, постійну бойову готовність до захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та побажав міцного здоров'я, мужності, удачі, швидкої реакції та витримки в нелегкій щоденній службі, душевного спокою у родинах і якомога менше тривожних викликів.

Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації було нагороджено:

- Віталія Петрика, Юрія Іванця, Юрія Любавіна, Романа Байзана - за зразкове виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність, бездоганну службу, активну громадську позицію та з нагоди відзначення Дня рятівника;

- Кулизького сільського голову Мазуренко Олену Казимирівну, Соснівського сільського голову Мудріцьку Світлану Василівну, Дашківецького сільського голову Медяного Віктора Миколайовича, головного редактора районної газети «Літинський вісник» Мальченко Надію Миколаївну - за вагомий внесок в розвиток цивільного захисту, постійну підтримку оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Літинського району та з нагоди відзначення Дня рятівника.

Також працівники ДСНС приймали вітання від вихованців зразкового аматорського колективу спортивно-бального танцю «Шанс» та  солістів районного будинку культури Тетяни Лівчук і Юлії Чернявської.