ВІДБУЛОСЯ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Сьогодні в малій залі Літинської районної ради відбулося спільне засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності та президії районної ради.

Члени бюджетної комісії розглянули проект рішення про внесення змін до рішення 25 сесії районної ради 7 скликання від 14.12.2018 р. № 495 «Про районний бюджет на 2019 рік».

Під час засідання депутати, детально розглянувши листи розпорядників бюджетних коштів та заяви громадян про виділення матеріальної допомоги,  погодили внесення змін до районного бюджету.

Президія районної ради узгодила порядок денний чергової 28 сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 29 травня о 10:00.