Святкували День Літина

20 червня 2018 року відбулося святкування 627-ї річниці Літина.

Для мешканців містечка та гостей було організовано мистецькі виставки, фестивалі, майстер-класи, веселі ігри та естафети для дітей, танцювальний флешмоб, показ мод від дизайн-студії одягу, шоу-програма із залученням сучасних та ретромотоциклів, музейні екскурсії та знайомство з історією Літина у старовинних світлинах.

Урочиста частина свята відбулася в районному будинку культури. Голова Літинської районної ради Віталій Мельник звернувся до присутніх з вітальним словом та побажав процвітання, духовної міці та волелюбності, національного духу і гідності, благополуччя, самоповаги і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках.

Після вітальних виступів відбулася церемонія нагородження номінантів «Людина року», «Аматори народної творчості», «Трудова слава», «Тренер року», «Захисник Батьківщини», «Наша надія», «Талант Літина», «Наше майбутнє» та переможців творчого конкурсу на створення логотипу смт. Літин.

Зі святкової сцени лунали вітання від художніх вокальних і танцювальних колективів літинщини, вихованців ЦДЮТ та працівників районного будинку культури.

Вечірні святкові заходи продовжились на площі перед приміщенням районної ради. Відбувся показ мод від дизайн-студії одягу Наталії Артемчук і Тамари Ткачук, виступ вокального дуету «ЛіД» та рок-гурту «Hammer heads».

День містечка пройшов у дружній святковій атмосфері, залишивши по собі гарний настрій та море позитивних емоцій.