Вітання голови районної ради з Днем рятівника

Шановні рятувальники, працівники цивільного захисту

та пожежної охорони Літинського району прийміть щирі вітання

з нагоди вашого професійного свята - Дня рятівника!

Ви з гідністю виконуєте свою справу, часто ризикуючи власним життям, бо не звикли відступати перед небезпекою і сміливо дивитесь їй у вічі. Щодня, щогодини й щомиті ви готові прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду, готові захищати й рятувати людей, матеріальні цінності та природні багатства.

Від імені районної ради, депутатського корпусу та всіх мешканців району прийміть щиру подяку за вашу вірність обов’язку, за мужність і високий професіоналізм, за сотні врятованих життів, за постійну бойову готовність до боротьби зі стихіями та техногенними катастрофами, за те, що стикаючись щодня з бідою, ви не черствіє душею.

Дозвольте цього святкового дня побажати усім вам та вашим родинам міцного здоров’я, миру, добра, щастя, благополуччя.

Сил вам та успіхів у вашій нелегкій, але почесній, гуманній і такій потрібній людям службі.

Впевнений, що ви і надалі сумлінно забезпечуватимете надійну безпеку жителів Літинщини.

голова районної ради                                   Віталій Мельник