Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

Депутати розглянули проекти рішень про внесення змін до рішення 31 сесії районної ради 7 скликання від 11.12.2019 р. № 615 «Про районний бюджет на 2020 рік»; про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення с. Громадське Громадської сільської ради Літинського району Вінницької області; про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення с. Кусиківці Громадської сільської ради Літинського району Вінницької області та про затвердження списку присяжних Літинського районного суду Вінницької області.

Після розгляду порядку денного депутати також розглянули листи та звернення, щодо виділення коштів. Крім того було рекомендовано сесії районної ради виділити кошти на допомогу онкохворим та хворим на хронічну ниркову недостатність, що потребують лікування методом гемодіалізу.

Розглянуті питання було вирішено винести на розгляд чергової 34 сесії районної ради 7 скликання.