Відбулося спільне засідання президії районної ради та постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності

Сьогодні в малій залі Літинської районної ради відбулося спільне засідання президії районної ради та постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності.

Бюджетна комісія розглянула проекти рішень про районний бюджет на 2019 рік, про програму економічного і соціального розвитку Літинського району на 2019 рік, про затвердження Статуту КНП «Літинська центральна районна лікарня», про затвердження фінансових планів комунальних підприємств районної ради на 2019 рік, а також про внесення змін до раніше прийнятих програм та затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель.

Депутати, детально розглянувши бюджетні запити, листи та  звернення,  погодили внесення змін до районного бюджету, з якими їх ознайомила начальник фінансового управління Собур О.В.

В результаті обговорення членами постійних комісій було рекомендовано винести розглянуті проекти рішень на чергову сесію районної ради.

Президія районної ради узгодила порядок денний чергової 25 сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 14 грудня о 10:00.