У Літині відбувся обласний спортивний турнір з футзалу, приурочений вшануванню пам'яті полковника ОУН-УПА Омеляна Грабця

30 листопада 2019 року в Літинській дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся обласний турнір з футзалу серед юнаків 2006-2007 років народження, приурочений вшануванню пам'яті полковника ОУН-УПА Омеляна Грабця.
У змаганнях взяли участь 6 команд – 3 з смт. Літин та 3 з м. Вінниця.
Змагання  пройшли в дружній атмосфері.  Усі команди показали  високий рівень гри та отримали позитивний заряд енергії.

Учасники змагались за два кубки: малий та великий. За результатами змагань великий кубок здобула команда «Темп» з м. Вінниця, а малий – Літинська ДЮСШ-дівчата.

Усі призери були нагороджені перехідним Кубком Омеляна Грабця, грамотами, медалями та цінними подарунками.