Відбулися районні змагання "Козацькому роду - нема переводу"

15 жовтня 2019 року у Літинській дитячо-юнацькій спортивній школі відбулися районні спортивно-розважальні конкурсні змагання «Козацькому роду – нема переводу» з нагоди відзначення  Дня Українського козацтва та Дня захисника України. Серед членів конкурсного журі була начальник загального відділу Літинської районної ради Тетяна Фаліон.

Підтримка національних традицій, здорового способу життя та козацьких цінностей — це цілі, які закладені в основу проведення козацьких змагань. Адже приклади козацтва здатні формувати у молодого покоління витривалість, уміння долати життєві труднощі, твердість характеру, силу волі, лицарські якості.

Всього у змаганнях взяли участь 7 команд зі шкіл смт. Літин № 1- «Вершники» та № 2 - «Веселий курінь», сіл Кожухів – «Козацький кіш», Пеньківка – «Нащадки козаків»,  Городище – «Козаки Поділля», Багринівці – «Козаки».

Переможцем змагань стала команда Літинської школи №2, команда Літинської школи № 1 посіла друге місце, третє зайняла команда з Городищенської школи. Учасники та переможці за проявлену  витривалість, силу і спритність отримали почесні дипломи, призи та солодкі подарунки.  А загалом у козацьких змаганнях  перемогла сила, дружба та відданість.