Звіт директора К.З. кінотеатр ім.У.Кармалюка Нападовського В.Т. за шість місяців 2019 року

За шість місяців 2019 року комунальним закладом кінотеатр ім.У.Кармалюка проведено 62 кіносеанси  по показу кінофільмів, в тому числі  дитячих сеансів 27, пільгових 11 .

Всього глядачів  відвідали кінотеатр за шість місяців 2019 року 2611 глядачів.

Отримано від реалізації квитків 5.5 тис.грн., надходження від здачі  оренду приміщень склали 20.3 тис.грн.

З метою реалізації проекту «Кіно під відкритим небом»,в поточному році було проведено 6 кіносеансів. За кошти отримані від господарської діяльності були придбані: екран розміром 6х4, відеопроектор, пластикові стільці.

Проводились кінопокази присвячені державним святам, та вшануванню пам’ятних дат :до річниці Чорнобильської катастрофи, до дня Перемоги.

Провели  поточний ремонт приміщення кінотеатру власними силами.

Для подальшої повноцінної роботи кінотеатру необхідно провести роботи по ремонту опалення кінотеатру,здійснити закупівлю сучасного відео обладнання та звукопідсилюючої апаратури.

Директор                                                      В.Т.Нападовський