Голова районної ради побував на звітному концерті Зразкового аматорського колективу спортивно - бального танцю "Шанс"

У п’ятницю 19 травня в Літині відбувся звітний концерт  Зразкового аматорського колективу спортивно-бального танцю «ШАНС», художнім керівником якого є директор районного будинку культури  Роман Терентьєв.

Свою творчу діяльність колектив розпочав у 2000 році. У 2005 році «Шанс» здобув звання Зразкового аматорського, яке в цьому році захистив. З часу заснування юним талантам вдалося вибороти дуже багато відзнак та нагород на районних, обласних та всеукраїнських конкурсах. Брали участь у заходах в рамках проведення днів України в Грузії, відвідавши міста Сухумі, Батумі та Кобуллєтті. Зайняли ІІ почесне місце у Міжнародному конкурсі дитячої творчості «Сонце. Радість. Краса.», що проходив у м. Несебр (Болгарія).

Зараз колектив нараховує понад 175 дітей – є старша, середня, молодша та підготовча групи. Тож під час звітного концерту глядачі мали можливість насолоджуватись і елегантним вальсом, екзотичною самбою, запальним буковинським танком старших пар, і побувати у подорожі навколо світу із танцюристами середньої групи, і помилуватися на мишенят та малючків у виконанні наймолодших учасників колективу.

«Шанс» приїхали вітати колишній наставник Заслужений працівник культури України Олександр Мацюк та його дружина Ольга, а також заступник директора Обласного центру народної творчості Олена Назарець. Не оминув увагою свято танцю і голова Літинської районної ради Віталій Мельник, який привітав юних танцюристів зі святом та побажав невичерпної енергії, творчих успіхів та нових перемог.