ВІДБУЛОСЯ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ

26 квітня 2019 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради  з питань бюджету та комунальної власності та з питань земельних відносин, екології, охорони довкілля, роботи промисловості, підприємництва, благоустрою населених пунктів.

В цілому члени комісій розглянули близько двадцяти питань. Зокрема розглянули проект рішення «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року» та «Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 25.12.2015 р. №28 «Про районну програму розвитку культури та духовного відродження на 2016-2020 роки». Крім того депутати попередньо коротко заслухали звіти керівників комунальних закладів районної ради.

Переважну більшість розглянутих питань було вирішено внести на розгляд чергової 28 сесії районної ради 7 скликання.