ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

5 квітня 2017 року відбулося засідання президії районної ради за участю членів постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності під головуванням Віталія Мельника, голови районної ради.

У роботі президії також взяли участь голова районної державної адміністрації Ярослав Чернега, керуюча Літинським відділенням Вінницької філії ПАТ КБ «Приватбанк» Надія Заваденко, редактор ПП «Редакція газети «Літинський вісник» Надія Мальченко.

Перед розглядом питань порядку денного керуюча Літинським відділенням Вінницької філії ПАТ КБ «Приватбанк» Надія Заваденко поінформувала присутніх про можливість та умови розміщення тимчасово вільних коштів районного бюджету на депозитних рахунках банку.

Члени президії розглянули такі питання:

- про звернення Літинської районної ради щодо недопустимості введення щомісячної абонплати за підключення до системи газопостачання;

- про звернення до народного депутата України Мельничука І.І., щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель;

- про звернення Міністерства соціальної Політики України до Літинської районної ради з проханням в найкоротші терміни розглянути питання щодо створення при територіальному центрі соціального обслуговування соціальної служби таксі та виділення необхідної суми коштів для придбання спеціально обладнаного автомобіля;

- Про розгляд рішення Чернівецької районної ради №243 від 24.02.2017  року «Про звернення до Національної комісії Регулювання електроенергетики України, Вінницької обласної ради, районних рад Вінницької області».

Всі питання порядку денного були детально обговорені та підтримані присутніми депутатами районної ради.