Відбулося засідання бюджетної комісії районної ради

15 березня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

Члени бюджетної комісії розглянули проекти рішень про внесення змін до рішення 25 сесії районної ради 7 скликання від 14.12.2018 р. № 495 «Про районний бюджет на 2019 рік»; про внесення змін до рішення 25 сесії районної ради 7 скликання від 14.12.2018 р. № 484 «Про Комплексну районну  програму виконання Літинською районною державною адміністрацією  повноважень, делегованих Літинською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній та соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Літинського району на 2019-2020 роки»; про Програму фінансової підтримки громадської організації «Учасників антитерористичної операції Літинського району» на 2019 рік.

Після розгляду порядку денного депутати також розглянули бюджетні запити, листи та  звернення.

Розглянуті питання було вирішено внести на розгляд чергової 27 сесії районної ради 7 скликання.