До відома членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування

02 грудня 2016 року у концертній залі «Плеяда» Вінницької обласної філармонії за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 відбудуться Загальні збори уповноважених представників - членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування з наступним порядком денним:

1. Про обрання голови та секретаря Загальних зборів.
  2. Про обрання Мандатної та Лічильної комісій Загальних зборів.
  3. Про затвердження порядку денного Загальних зборів.
  4. Про затвердження звіту про діяльність Асоціації за 2016 рік та завдань Правління Асоціації на 2017 рік.
  5. Про затвердження звіту Ревізійної комісії про перевірку статутної діяльності Асоціації.
  6. Про затвердження звернення Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування (далі за текстом – Асоціація) до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо законодавчого забезпечення децентралізації державної влади та реформування місцевого самоврядування.
  7. Про приведення відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про склад членів Асоціації у відповідність відомостям, що містяться в установчих документах Асоціації.
  8. Про внесення змін до Статуту Асоціації (далі за текстом – Статут) для приведення його у відповідність до вимог чинного законодавства.
  9. Про корегування в Статуті назви Асоціації англійською мовою.
  10.  Про внесення редакційних змін до окремих діючих положень Статуту.
  11.  Про затвердження Статуту у новій редакції.
  12.  Про держану реєстрацію змін до відомостей про Асоціації, що містяться  Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів Асоціації.
  13.  Про членські внески членів Вінницької обласної Асоціації органів      місцевого самоврядування на 2017 рік.
  14.  Про затвердження бюджету Вінницької обласної Асоціації органів  місцевого самоврядування на 2017 рік.

Початок зборів об 11-й годині, реєстрація членів Асоціації розпочнеться о 10-й годині.