Голова районної ради взяв участь у загальних зборах громадян Дяковецької територіальної громади

14 лютого 2020 р. відбулися загальні збори громадян Дяковецької територіальної громади, в яких взяв участь голова Літинської районної ради Віталій Мельник.

У своїй звітній доповіді сільський голова Руслан Кучеренко детально ознайомив присутніх з роботою сільської ради та її виконавчого комітету за 2019 рік, з основними напрямками діяльності, здобутками та намірами, виконаними завданнями.

Уважно вислухавши звіт голови, присутні перейшли до обговорення місцевих проблем, висловили власні міркування, зауваження, задавали питання керівникам.

Найбільш жваве обговорення викликало питання щодо спорудження у селі водогону.

Віталій Борисович надав роз'яснення і рекомендації щодо вирішення окремих проблемних питань, що назріли в територіальній громаді.

Всім запитувачам були надані вичерпні відповіді та роз’яснення.