В приміщенні Літинського районного будинку культури відбувся кущовий етап щорічного Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників

12 квітня 2017 року в Літині відбувся перший кущовий відбірковий етап XXIII Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників.

До Літинського районного будинку культури на змагання з’їхались юні рятувальники з шести районів Вінницької області: Літинського, Козятинського, Жмеринського, Хмільницького, Калинівського, Липовецького.

Змагання складалися з двох етапів – візитівка та домашнє завдання, а виступи команд оцінювались за критеріями: актуальність та оригінальність розкриття теми, змістовність та яскравість образу, влучний гумор, кращий костюм, хореографічна, театральна та вокальна майстерність.

Всі команди дуже гарно підготувалися до фестивалю, тому суддям визначити переможців було непросто. Однак члени журі прийняли спільне рішення і назвали лідерів. Ними стали: команда Жмеринського району, посівши перше місце, команди Липовецького та Літинського району, посівши друге і третє місце відповідно.

Голова районної ради Віталій Мельник, голова районної державної адміністрації Ярослав Чернега та начальник Літинського районного сектору ГУ ДСНС України, майор служби цивільного захисту Григорій Горбачук вручили всім командам подяки за участь у фестивалі та солодкі подарунки.

Переможці були нагороджені дипломами від Літинської райдержадміністрації та районної ради, а також грошовими винагородами від районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

Голова журі, начальник прес-служби ГУ ДСНС України у Вінницькій області Олександр Кутовий нагородив юних пожежників дипломами за участь та перемогу в змаганнях. Також він подякував Літинській районній раді, райдержадміністрації та районному сектору ДСНС за організацію і проведення фестивалю.

Перед усіма присутніми виступили солісти ЦДЮТ Надія Курочка, Діана Ковтун, Юлія Ольхова та зразковий аматорський колектив спортивно-бального танцю «Шанс». Бойову майстерність демонстрували спортсмени клубу «Боєць».