В Уладівці відбулося відкриття сучасної поліцейської станції

19 липня 2018 року в  у селі Уладівка Літинського району відкрилась перша сучасна поліцейська станція, яка обслуговуватиме територію Уладівської та Журавненської сільських рад.

На урочисте відкриття завітали голова районної ради Віталій Мельник, голова райдержадміністрації Ярослав Чернега, начальник Головного управління Нацполіції у Вінницькій області Юрій Педос, керівник Літинського відділення поліції Олександр Конєв, Уладівський сільський голова Майя Крот.

За словами начальника обласної поліції Вінниччини Юрія Педоса таке нововведення дозволить значно оперативніше реагувати на звернення місцевих мешканців, покращить можливість надання поліцейськими послуг та допомоги громадянам.

Щодня на чергування заступатиме дільничний офіцер поліції, оперативний працівник та група реагування патрульної поліції, які цілодобово охоронятимуть спокій жителів семи населених пунктів. Для кожного з них передбачили робочу зону та кімнату для відпочинку, забезпечили усім необхідним устаткуванням та автотранспортом. Це дозволить працівникам поліції не лише контролювати ситуацію у населених пунктах, а й попередити правопорушення.

Віталій Борисович привітав усіх з такою важливою для територіальної громади подією та зазначив, що це сприятиме підтримці громадського порядку та безпеці жителів навколишніх сіл.