Вітання голови районної ради з Днем Соборності України

Шановні жителі Літинського району!

Від імені районної ради та особисто від мене прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України. Саме цей день у далекому 1919 році став визначальним у боротьбі українського народу за свою незалежність. Тоді розпочався наш поступ за відродження суверенної самостійної держави.

Багато поколінь українців мріяли про свою державу. З далекого минулого до нас приходять імена, події і дати, з яких виросла і на яких міцніє наша держава. Ми з вдячністю вклоняємося їх відданості справі, жертовності в ім’я України. Але у нас не тільки героїчне минуле. У нас – велике майбутнє! Сьогодні нам випала велика честь і відповідальність її розбудовувати.

Нехай це свято зміцнить дух українського народу, кожного із нас, сприяє громадянській злагоді на нашій землі, а Україна й надалі розвивається і зміцнюється, як суверенна і незалежна, демократична, соціальна та правова держава.

Після більш як двох десятків років незалежності проблема соборності України є, на жаль, не менш актуальною.  Культурні та ментальні відмінності між українцями Сходу й Заходу існували завжди, однак завжди наші співвітчизники прагли єдності.

І ось нинішні події: політичні скандали та фальсифікації, розділення понять Схід і Захід, сепаратистські настрої Донбасу, напад Росії прагнуть роз’єднати український народ, протиставити українців один одному.  Сьогодні для нас Соборність - не просто слово, Соборність - це єдність України в боротьбі за майбутнє.

Творімо свою сім’ю такою, якою нам хотілося б її бачити, будуймо свій дім таким,  яким ми собі його уявляємо, розбудовуймо Україну такою, про яку мріємо і в якій мають  жити наші діти, де розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання демократичної і могутньої країни.

Нехай примножуються здобутки на життєвих шляхах та нивах усіх жителів Літинського району. Зичу усім вам здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи задля розвитку та процвітання нашого району та країни в цілому!

З повагою

голова Літинської районної ради                                                   Віталій Мельник