Голова районної ради взяв участь у міжнародному науково-практичному семінарі, що відбувся в Республіці Румунія

З 27 по 29 січня 2019 року голова Літинської районної ради Віталій Мельник у складі делегації Вінницької області перебував з офіційним візитом у Республіці Румунія на запрошення Президента Ясської повітової Ради Марічела Попа.

До складу делегації увійшли голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, працівники виконавчого апарату обласної Ради, депутати обласної Ради та голови 13 районних та трьох сільських рад Вінниччини.

Основна мета візиту – участь у міжнародному науково-практичному семінарі «Досвід функціонування системи місцевого самоврядування та децентралізації у Республіці Румунія».

Під час перебування за кордоном вінницька делегація ознайомилася з роботою Парламенту Республіки Румунія – Палатою депутатів, Сенату у м. Бухарест. Також було проведено низку зустрічей із Президентом Ясської повітової Ради  Марічелом Попа, віце-президентами, секретарем Ясської повітової Ради, керівниками муніципалітетів та округів, де на досвіді Румунії обговорено питання децентралізації управління на регіональному та місцевому рівнях, функціонування органів місцевого самоврядування.

Учасники офіційної делегації  ознайомилися з системою адміністративно-територіального устрою Республіки Румунії, з організацією роботи центральних та місцевих органів влади і управлінь.