Відбулося спільне засідання президії та постійних комісій районної ради

В ході підготовки до чергової 34 сесії районної ради 7 скликання сьогодні в великій залі Літинської районної ради відбулося спільне засідання президії та постійних комісій районної ради.

Депутати обговорили проекти рішень, які планується винести на розгляд сесії, а саме: про звіт голови районної державної адміністрації про  здійснення делегованих районною радою повноважень, про затвердження звіту про виконання районного бюджету за I півріччя 2020 року, про внесення змін до бюджету на 2020 рік, про реорганізацію КУ «Літинський районний методичний кабінет», а також заслухали звіти про роботу комунальних закладів та хід виконання раніше прийнятих рішень.

В результаті обговорення членами постійних комісій було рекомендовано винести розглянуті проекти рішень на чергову сесію районної ради.

Президія районної ради узгодила порядок денний чергової 34 сесії районної ради сьомого скликання.