Відбулася зустріч очільників територіальних громад Літинського району з Держпродспоживслужбою

22 листопада 2019 року голова районної ради Віталій Мельник взяв участь у нараді з очільниками територіальних громад Літинського району, керівниками районних установ та представниками Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Нараду було проведено з метою ознайомлення з роботою Держпродспоживслужби, налагодження співпраці в інформуванні щодо можливостей надання певних послуг та обговорення питань, які турбують громадян на місцях.

Розпочинаючи засідання, про основні функції Держпродспоживслужби у Вінницькій області поінформував начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Григорій Сидорук.

В свою чергу,  заступник начальника управління – начальник відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів управління державного нагляду за додержанням законодавства Тетяна Вороновська більш детально доповіла про здійснення державного нагляду у сфері безпечності харчових продуктів, обробки земель пестицидами, епідемічного благополуччя населення.

Начальник управління захисту споживачів Юрій Найчук розповів про захист прав споживачів.

Користуючись нагодою, начальник відділу у Літинському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Надія Федоришина повідомила про внесення відомостей до Державного земельного кадастру про земельні ділянки, право на які виникло до 01.01.2013 року.

На завершення зустрічі присутні вирішили надалі підтримувати зворотній зв'язок та співпрацювати для збереження здоров’я та благополуччя населення.