Літинська районна рада
Літинський район, Вінницька область

Привітання голови районної ради з Днем журналіста

Переглядів: 387

Шановні журналісти Літинщини!

Щорічно 6 червня, в день прийняття Спілки журналістів України в 1992 році до Міжнародної федерації журналістів, відзначається ваше професійне свято. Цей день об’єднує людей творчої неспокійної професії. Це свято людей, які своєю працею роблять вагомий внесок у формування громадської думки,  виховання високих моральних якостей. На журналістах лежить велика  відповідальність – нині саме ви маєте вчити інших бути вільними і чесними: і політиків, і чиновників, і суддів, і простих громадян.

Сьогодні надзвичайно важливо й на загальноукраїнському, й на місцевому рівнях впроваджувати нові стандарти журналістики, розвивати цивілізований  медіа-простір, в якому було б представлене все розмаїття ідей та думок. Він  має поступово позбуватися заангажованості, політичної обмеженості. Нового виміру мають набути взаємини держави і преси.

Засвідчую вам повагу та підтримку всього депутатського корпусу районної ради. Бажаю, щоб ваше професійне зростання ніколи не зупинялося, щоб ви хвилювали краян цікавими фактами, сміливими проектами й новими висотами на творчій журналістській ниві.

Бажаю здоров’я, особистого щастя, невтомності та змін лише на краще.

З повагою
голова районної ради                                         Віталій Мельник

 

 

« повернутися до списку новин