Вітання голови районної ради з Днем Конституції України

Шановні жителі Літинського району!

Від щирого серця вітаю вас із великим державним святом – Днем Конституції України!

Прийняття Основного закону закріпило правові основи незалежності України, її суверенітет і територіальну цілісність. Це сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Конституція врахувала історичний досвід нашого народу і кращі світові традиції. Це першооснова формування політичних, економічних та духовних реалій нашого суспільства. Цей документ увійшов в суспільне життя як головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України. Його найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Не слід забувати, що конституційні норми, якими б вони передовими і демократичними не були, самі по собі не змінять життя на краще. Сьогодні аби перетворити зміст на результат, усім нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця заради однієї мети – процвітання України як цивілізованої європейської держави.

Реалії сьогодення довели, що з’ясування внутрішньо-політичних відносин – безперспективна дорога в нікуди. Нинішня життєва реальність в іншому, і вимагає вона консолідації здорових сил суспільства.

Тож дорогі літинчани, з нагоди воістину державного свята –  Дня Конституції – прийміть від імені районної ради, її виконавчого апарату, депутатського корпусу та особисто від мене щирі та сердечні вітання!

Зичу вам міцного здоров’я, життєвої мудрості та стійкості,  миру і благополуччя. Нехай радість і достаток, шана та повага назавжди оселяться у ваших сім'ях, родинах і колективах, збуваються усі задуми та сподівання, не покидає надія на краще життя та процвітання нашої країни.

З повагою

голова районної ради                                                                              Віталій Мельник