Зміцнення матеріально-технічної бази Державної пожежно-рятувальної частини №7 смт. Літин

23 січня 2019 року голова районної ради Віталій Мельник, заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич та начальник ГУ ДСНС України у Вінницькій області полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук передали бійцям ДСНС Літинського району формений одяг, радіостанції, компресори, оргтехніку, інструменти для ремонту автомобілів.

За рахунок субвенції органів влади та органів місцевого самоврядування, загальна сума 213 000 грн,  Літинським рятувальникам було вручено:

- сертифікат на зимову та літню повсякденну форму на суму 65 000грн;
- 4 радіостанції Baofeng з гарнітурами та додатковими батареями живлення;
- 2 бензопили Stihl;
- зарядно-пусковий пристрій Forte;
- компресор Forte з обладнанням підкачки та покраски;
- набір інструментів Yato;
- 6 рукавів діаметером 51,
- 2 рукава діаметром 125,
- ноутбук та принтер;

- пальне на суму 93 000 грн.

Окрім того, відбулося нагородження та заохочення особового складу Державної пожежно-рятувальної частини №7 смт. Літин. За тривалу та плідну співпрацю зі Службою порятунку Вінниччини та вагомий особистий внесок у її розвиток почесною грамотою Головного управління ДСНС України у Вінницькій області було нагороджено також голову Літинської районної ради Віталія Мельника.

За словами Віталія Борисовича, рятувальники ДПРЧ-7 заслуговують лише на найтепліші слова подяки. Адже в 2018 році було професійно ліквідовано близько сотні пожеж та інших надзвичайних подій, а також проведено потужну профілактичну роботу з населенням.

Пишаємося і будемо надалі співпрацювати!