Відбувся захід до дня матері у Літинській бібліотеці

11 травня 2018 році читальна зала Літинської районної бібліотеки зібрала гостей, щоб вшанувати найсвятішу на землі людину – матір.

На святі були присутні керівники та працівники установ та організацій району.

В цей день творча родина літературно-мистецького об’єднання «Дзвінкова криниця» поповнилася новими талановитими людьми. Посвідчення члена ЛМО отримали: Крот Майя Петрівна – Уладівської сільський голова, яка пише чудові вірші; Комчар Володимир Володимирович – поет-пісняр, художній керівник творчих колективів Уладівського СБК; вокальний ансамбль «Ладоцвіт» Уладівського СБК; Димкова Надія Іванівна – майстриня декоративної вишивки, шанувальниця поезії, декламатор художнього читання, частина її творчого доробку була представлена в залі.

Під час свята пам’ятними подарунками було нагороджено членів ЛМО «Дзвінкова криниця» Шевченко Надію Анатоліївну – багатодітну матір, яка народила і виховала семеро дітей і їм присвячує свої вірші; Гандзюк Людмилу Володимирівну – багатодітну бабусю, яка має сімнадцять онуків, учасницю фольклорного ансамблю «Вербиченька» та Донець Антоніну Афанасіївну – багатодітну прабабусю, яка має десять правнуків, талановиту рукодільницю, вишивальницю, учасницю знаменитого Бірківського хору.

Протягом заходу всіх запрошених гостей радували та розчулювали до сліз своїми щирими словами, віршами і піснями фольклорний ансамбль «Вербиченька», вокальний ансамбль «Ладоцвіт», поетеса Майя Крот, поет-гуморист Володимир Гальчак, учасниці фольклорного ансамблю «Вербиченька» Катерина Ковальова і Людмила Гандзюк, співак Сергій Ковальов, відмінник народної освіти, поетеса Марія Красноштан, авторка шести виданих поетичних збірок Катерина Палій, поетеса, майстриня бісерного мистецтва Валентина Добжанська.

На завершення святкової програми з вітальним словом виступила заслужений працівник сільського господарства України, заступник голови районної жіночої ради Фаїна Михайлівна Чорна.

День матері важливий для кожного з нас, адже мама — наша захисниця, яка все розуміє і все прощає, яка готова любити нас, незважаючи ні на що.

У народі кажуть: «Як під сонцем квітам, так з матір’ю дітям». Бо ж справді, мати в хаті — це сонечко, що дає життя всій родині.