Вручення шкільних автобусів

Голова районної ради Віталій Мельник, голова районної державної адміністрації Ярослав Чернега та начальник відділу освіти РДА Тетяна Гордійчук напередодні новорічних та різдвяних свят зробили подарунок для учнів та вчителів Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 та  Бруслинівської  СЗШ І-ІІІ ст., вручивши ключі від новеньких шкільних автобусів вітчизняного виробництва «ATAMAN».

Кошти для придбання сучасних автобусів було виділено на умовах співфінансування з державного та районного бюджетів.

Віталій Борисович привітав школярів з цією знаковою подією та зазначив, що це забезпечить організацію безпечного, комфортного і регулярного перевезення учнів та педагогічних працівників з найближчих сіл до Літинської та Бруслинівської шкіл та раціонального використання кадрового потенціалу закладів освітньої мережі.