14 листопада 2018 р. відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

14 листопада 2018 р. в малій залі Літинської районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради.

Перед розглядом питань порядку денного голова районної ради Віталій Мельник зачитав звернення депутата обласної Ради Віннічука М.А. щодо необхідності переведення відділу освіти РДА та Літинського райметодкабінету в інше місце, з метою збільшення площі Літинського районного ЦДЮТ. Директор ЦДЮТ Олена Човган запевнила присутніх, що в Центрі дитячої та юнацької творчості достатньо необхідних приміщень і створені належні умови для навчання та виховання дітей. Тому члени постійних комісій прийшли до висновку про недоцільність перенесення відділу освіти та методкабінету.

Депутати обговорили проекти рішень, які планується винести на розгляд сесії, а саме: про звіт голови районної ради за звітний період, про затвердження районних програм та внесення змін до раніше прийнятих, про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, про хід виконання раніше прийнятих рішень та про план роботи Літинської районної ради 7 скликання на 2019 рік. А питання «Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Літинська центральна районна лікарня» Літинської районної ради» вирішено розглянути на наступному засіданні бюджетної комісії після доопрацювання.

В результаті обговорення членами постійних комісій було рекомендовано винести розглянуті проекти рішень на чергову сесію районної ради.